Inteligentný dom alebo byt s Loxone

O 50 000 úkonov menej, viac času pre život.

Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasia a nášho životného štýlu. Skutočne inteligentný dom zariadi sám väčšinu úkonov okolo zabezpečenia, komfortu či úspor. Pritom nám dá maximum kontroly a nenaruší súkromie.

Bývanie s Autopilotom

Život v inteligentnom dome LOXONE je ako keď sa v lietadle  nastaví autopilot. Váš domov myslí a koná za Vás. Inými slovami stará sa o to, čo nemôžete alebo nechcete riešiť. Autopilot sa postará až o 50 000 úkonov za rok, ktoré by inak niekto musel vykonať manuálne. Ide napríklad o ovládanie kúrenia, klimatizácie, tieniacej techniky, alarmu alebo osvetlenia.

 

 

 

 

Jednoduché ovládanie

Autopilot obstará väčšinu práce, vy však máte vždy plnú kontrolu. Nie je pritom nutné mať ku všetkému samostatný ovládací prvok (tých potom môže byť pokojne 10 v miestnosti). V inteligentnom dome stačí jeden, ktorý eliminuje zbytočné operácie a sprehľadní ovládanie. A ak nie ste doma, máte naďalej prehľad aj kontrolu vďaka mobilnej aplikácii.

 

 

 

 

Váš dom vo vrecku

Vďaka Loxone Smart Home App máte kontrolu a prehľad o všetkom kedykoľvek a kdekoľvek. Oceníte ju aj v prípadoch, kedy máte špecifickú požiadavku. Pre takéto veci je zbytočné a nepraktické mať špeciálne tlačidlo či ovládač. V aplikácii na ne ale máme miesta nekonečne.

 

smart home funkcie

Od alarmu cez svetla, kúrenie až po tienenie. Všetky tieto funkcie v naších domácnostiach, ktoré sme museli doposiaľ zložite ovládať sami sa odteraz stanu súčasťou nášho inteligentného bývania s Autopilotom.

Inteligentné osvetlenie

Svetlá dnes nemusíte len vypínať a zapínať. Môžete meniť intenzitu, farby a rôzne zdroje podľa aktuálnej potreby. S Loxone je to rýchle a jednoduché. Väčšinu práce za vás urobí Autopilot.

 

Automatické tienenie

Ráno vás prebudí slnečnými lúčmi. Cez deň nakláňa žalúzie, aby vás neoslňovalo slnko. V izbách, kde nikto nie je, slnko využije na vykurovanie alebo naopak zabráni prehriatiu. Po zotmení potom zabezpečí súkromie.

Kúrenie a klimatizácia

V každej miestnosti môžete mať v rôzny čas rôznu teplotu podľa vašich preferencií. Nemusíte myslieť na intenzitu, načasovanie ani na otvorené okná. O všetko sa postará šikovný dom.

Zabezpečenie domova

Inteligentná domácnosť dáva na vás i váš majetok neustále pozor. Vďaka prepojeniu všetkých zariadení môže okamžite reagovať: spustiť poplach, zavolať vám, vypnúť vodu či spotrebiča.

Kontaktujte nás

Intel-DOM, s.r.o.

Mesto: Trebišov
Ulica: Tabaková 18
Telefón: +421 940 369 169

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Veríme že naša ponuka Vás zaujala

Kĺudne nás neváhajte kontaktovať prosredníctvom mailu, telefónu či tohto kontaktného formulára. Náš tým je ochotný Vám vo všetkom poradiť a budeme sa snažiť nájsť najlepšie riešenie pre Vás.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.