Zavolajte nám
0940 369 169

Dotácie až 3400 €

logo logo
Nízkoteplotné tepelné čerpadlo

Nízkoteplotné tepelné čerpadlo

Tento typ tepelného čerpadla je ideálným riešením pre nízkoteplotné vykurovacie systémy ( podlahové, stenové, NT radiátory a podobne...) Spája sa tu moderný dizajn, prívetivá obsluha a najmodernejšia technológia. Altherma LT je jedným z najspoľahlivejších spôsobov vykurovania a pýši sa najvyššou sezónnou účinnosťou (SCOP) na európskom trhu spomedzi čerpadiel vzduch-voda. Je jednoduchá na inštaláciu a údržbu. Do naších podmienok ideálne riešenie.

Vysokoteplotné Tepelné čerpadlo

Vysokoteplotné tepelné čerpadlo

Ak rekonštruujete dom, alebo len plánujete výmenu starého kotla, tak vysokoteplotné tepelné čerpadlo je pre vás tou pravou voľbou. Je určené práve pre systémy s vysokoteplotnými radiátormi prípadne s inými telesami kde požiadavka na teplotu vyššia ako 55°C. Je to jediné čerpadlo na svete ktoré dokáže ohriať vykurovaciu vodu až na +80°C.  Je jednoduchá na inštaláciu a údržbu.

 

Hybridné tepelné čerpadlo

Hybridné tepelné čerpadlo

Ak sa stále neviete rozhodnúť či kúpiť tepelné čerpadlo, alebo kondenzačný kotol, tak skúste hybridné tepelné čerpadlo Daikin Altherma hybrid. Kĺby v sebe to najlepšie z oboch svetov. Je to kombinácia tepelného čerpadla s kondenzačným kotlom pre čo najekonomickejšiu alebo najekologickejšiu prevádzku. Je vhodné pre rekonštrukcie ale aj pre novostavby s plynovoz prípojkou. Prevádzkové náklady sú priemerne o 35 % nižšie ako u moderných kondenzačných kotlov.
 

Prečo sa rozhodnúť pre tepelné čerpadlo

Uvažujete nad novým vykurovaním?

 Chcete šetriť nie len vo vašej peňaženke ale aj životné prostredie?

 Potrebujete znížiť energetickú náročnosť vášho domu či zlepšiť energetickú triedu vašej novostavby?

Získať výhodnejšiu tarifu elektrickej energie?

 Tak tepelné čerpadlo je tou najlepšou voľbou pre Vás.

Ponúkame široké množstvo rôznych druhov, značiek a typov tepelných čerpadiel, tak aby sme splnili požiadavky každého zákazníka. Ponúkame značky Daikin, Panasonic, Gree, Mitsubishi a pod....

Chladenie a vykurovanie

Dnešné tepelné čerpadlá sa už využivajú nie len na vykurovanie, ale dokážu aj chladiť, či už v systéme stropného chladenia, vnútornými klimatizačnými jednotkami tzv. Fancoilami, alebo aj cez systém podlahového kúrenia.

Ohrev TUV

Aby ste vo svojom dome nemusely riešiť ešte dodatočný systém na ohrev TÚV, tak tepelné čerpadlo je možné pripojiť k zásobníkom vody, alebo niektoré typy ako je Daikin Altherma, či Mitsubishi Zubadan už majú zásobníky aj integrované.

Minimálne náklady

Tepelné čerpadlo je najúspornejším systémom vykurovania a ohrevu TÚV, keďže čerpá priemerne 2/3 vyprodukovanej energie priamo zo vzduchu, tá vás v konečnom dôsledku nestojí vôbec nič. Tak neváhajte a čerpajte aj vy.

Flexibilný systém

Aj keď je tepelné čerpadlo tým najefektívnejším spôsobom vykurovania, je možnosť ho ešte zefektívniť ak k nemu pripojíte solárne panely, či ho prepojíte s už existujúcim systémom vykurovania s ktorím bude inteligentne spolupracovať.

Pripojiteľnosť

Tepelné čerpadlá sa vyrábajú v mnohých verziách tak, aby vyhoveli každému systému vykurovania. Je teda možné pripojiť ho k akémukoľvek teplovodnému vykurovaciemu telesu.

Kompaktné tvary a dizajn

Tepelné čerpadlá sa vyrábajú s ohľadom na úsporu priestoru, v modernom dizajne ktorí umožňuje umiestnenie kdekoľvek v interiéry. 

Kontaktujte nás

Intel-DOM, s.r.o.

Mesto: Trebišov
Ulica: Tabaková 18
Telefón: +421 940 369 169

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Veríme že naša ponuka Vás zaujala

Kĺudne nás neváhajte kontaktovať prosredníctvom mailu, telefónu či tohto kontaktného formulára. Náš tým je ochotný Vám vo všetkom poradiť a budeme sa snažiť nájsť najlepšie riešenie pre Vás.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.