Zbohom, studený prievan

Technológia Wind-Free™ funguje tak dobre, že si ju možno ani nevšimnete. Po dosiahnutí požadovanej teploty systém distribuuje upravený vzduch rovnomerne a bez nepríjemných nárazov studeného vzduchu.

SAMSUNG Wind-Free™

Čo je technológia Wind-Free™?

Systém klimatizácie s technológiou Wind-Free ™ od spoločnosti Samsung využíva 23 000 mikro-otvorov na jemné, rovnomerné rozptýlenie vzduchu po celej miestnosti, pričom zachováva príjemnú úroveň chladenia bez akéhokoľvek prievanu.

umelá inteligencia samsung

Vedúce postavenie v celom chladiarenskom priemysle s využítím umelej inteligencie (Artificial Inteligence).

Samsung ako prvý dosiahol nový vývojový stupeň s Wind-Free™ jednotkami pre rok 2020, ktoré využívajú umelú inteligenciu s funkciou AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie. Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch a to sú:

1. Okamžité alebo normálne chladenie. Tento režim sa využíva ihneď po zapnutí a jednotka sa snaží okamžite vychladiť miestnosť na nastavenú teplotu

2. Odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti

3. Bezprievanový režim Wind-Free™ na udržanie nastavenej teploty. Tento režim je dostupný a používaný len pri klimatizačných jednotkách Samsung

  • Širší a dlhší dosah
    Rýchlo vychladí každý kút miestnosti pre optimálny pocit pohodlia. Vďaka výkonnejšej technológie digitálneho invertora, ktorý riadi kompresor, ochladí vzduch až o 43 % rýchlejšie*. Navyše, pokročilý dizajn vnútornej jednotky má o 15 % väčší ventilátor, o 18 % širší otvor na prívodom vzduchu a o 31 % širšie lopatky na prívod studeného vzduchu do miestnosti. Studený vzduch sa tak môže rýchlejšie a ľahšie šíriť ďalej do vnútra miestnosti v širšom rozsahu – a to až do 15 metrov.

Smart things

Vzdialené ovládanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Ovládajte teplotu vo svojej domácnosti kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pomocou aplikácie SmartThings* môžete vzdialene monitorovať a sledovať klimatizáciu jediným dotykom. Prípadne systému umelej inteligencie (AI) jednoducho poviete*, čo chcete**, a klimatizácia to spraví za vás. Dokonca vám odporučí aj najvhodnejšie nastavenia.

Kontaktujte nás

Intel-DOM, s.r.o.

Mesto: Trebišov
Ulica: Tabaková 18
Telefón: +421 940 369 169

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Veríme že naša ponuka Vás zaujala

Kľudne nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu, telefónu či tohto kontaktného formulára. Náš tým je ochotný vám vo všetkom poradiť a budeme sa snažiť nájsť najlepšie riešenie pre vás.

Tešíme sa na spoluprácu s vami.